Megállapodott a VDSzSz a MÁV-val

Tíz százalékot emelkedik a műszak-pótlék

Belföld
  • 2015.09.03. - 15:51

Több mint egy év tárgyalás után a VDSzSz Szolidaritás aláírta a tíz százalékos műszakpótlék-emelésre vonatkozó megállapodást a MÁV Zrt.-vel, ami a budapesti igazgatóság területén lévő állomásokon szolgálatot teljesítő, műszakpótlékkal érintett munkavállalókat, vasutasokat érinti - közölte a szakszervezet. A megállapodás a MÁV közlése szerint mintegy ezerháromszáz munkavállalót érint huszonnyolc budapesti állomáshelyen.

lead máv
Reklám