Együttműködési megállapodást írt alá a Honvédelmi Minisztérium és a Terrorelhárítási Központ (TEK).
Hajdu János beszédében megköszönte azoknak a szakembereknek a munkáját, akik előkészítették a megállapodást, amely keretet ad az évek óta meglévő együttműködésnek. Hangsúlyozta, a cél olyan képzettségi szint elérése, amely lehetővé teszi a TEK munkatársainak és a Magyar Honvédség kijelölt alakulatainak a közös feladatok elvégzését, és azt is, hogy a két szervezet tapasztalatait kölcsönösen felhasználják a kiképzésben.



