Már több mint félmillióan vettek részt a konzultációban

Még 3 hét van hátra a feladási határidőig

Belföld
  • 2018.11.30. - 12:07

Mát több mint félmillióan vettek részt a kormány családi konzultációjában - jelentette be Dömötör Csaba, a Miniszterelnöki Kabinetiroda parlamenti államtitkára pénteken a Facebook-oldalán.

Az államtitkár elmondta, még 3 hét van hátra a feladási határidőig, de már 543 ezren kitöltötték a családi konzultációs kérdőívet, 7 százalékuk az interneten. 
"Ebből is látszik, hogy ebben a konzultációban is nagyon sokan vesznek majd részt" - mondta, hozzátéve, hogy a magas részvételi hajlandóság azt mutatja, hogy a családok ügye felette van a napi belpolitikai vitáknak.

Reklám