Magyarországnak sikerült visszaszereznie a Seuso-kincsek páratlan fontosságú, felbecsülhetetlen leletegyüttesének második hét darabját - jelentette be Orbán Viktor miniszterelnök szerdán Budapesten, a kormányülés szünetében. A Magyar Régész Szövetség szerint rendkívül fontos esemény az újabb tárgyak hazatérése.




