„Magyarország készen áll újabb nemzetközi sportesemények megszervezésére”

Orbán Viktor fogadta a Nemzetközi Olimpiai Bizottság elnökét

Belföld
  • 2017.09.03. - 16:41

Orbán Viktor miniszterelnök vasárnap délután az Országházban fogadta Thomas Bachot, a Nemzetközi Olimpiai Bizottság elnökét, aki a cselgáncs világbajnokság eseményeire érkezett Budapestre

orbán bach
Reklám