Pénteken zárult a nyári gyermekétkeztetési program, amelynek köszönhetően mintegy száznegyvenkétezer gyermek részesült ingyenes étkeztetésben a szünidőben - közölte az Emberi Erőforrások Minisztériuma (Emmi) szociális ügyekért és társadalmi felzárkózásért felelős államtitkára.




