Lebukott Bangóné, így próbálják szimpatikussá tenni magukat a sorosista politikusok

Kunhalmi műesése sem kispályás, egyre kínosabbak a köztévé épületében felvett képsorok + VIDEÓ

Belföld
  • 2018.12.17. - 19:38

Bangóné Borbély Ildikó csúnyán lelepleződött a színészkedésével a köztévé épületében.

Tipikus sorosista módszereket alkalmaznak a köztévé területén lévő politikusok. Amikor azt hiszi, hogy nem veszi már a kamera, akkor az alábbiakat mondja.

"Kapcsold ki, kapcsold már ki! K*rva erős kép lenne, hogy lefekszünk a lépcső elé, és tarkóra rakjuk a kezünket."

 

Bangó trágár módját és színészkedését semmi nem indokolta, a videóból kiderül, hogy ez csak hazugság.

Kunhalmi Neymar-díjas alakítása

Roppant kínos, már-már a PSG brazil focistáját megszégyenítő módon nagyot esett az MSZP-s Kunhalmi Ágnes, amikor az MTVA-ban egy ajtóval kezdett harcba, majd ő húzta a rövidebbet. A kevesebb néha több...

Reklám