Látogatási tilalom van az esztergomi kórházban

Az intézmény dorogi telephelyén egyelőre látogathatók a betegek

Belföld
  • 2018.02.12. - 10:24

Látogatási tilalom lépett életbe hétfő reggel az esztergomi Vaszary Kolos Kórházban az influenzás megbetegedések terjedése miatt - közölte a kórház főigazgatója az MTI-vel.

Kanász Gábor tájékoztatása szerint az intézmény dorogi telephelyén egyelőre látogathatók a betegek. 

Az Esztergomban elrendelt teljes körű látogatási tilalom visszavonásig érvényes.

Az influenzajárvány miatt országszerte egyre több egészségügyi intézményben rendelnek el részleges vagy teljes látogatási tilalmat.

Reklám