Kövér László az önkormányzati rendszert méltatta

„Nem volt minta, sem előzmény”

Belföld
  • 2015.10.26. - 17:28

Az elmúlt huszonöt év egyik legjobb, időtálló politikai teljesítményének nevezte a magyar önkormányzati rendszert az Országgyűlés elnöke hétfőn Pápán, a városi önkormányzat megalakulásának 25. évfordulója alkalmából rendezett ünnepségen.

Kövér_lead
Reklám