Kövér László: Ha veszítünk, lenullázzák amit építettünk

Az Országgyűlés elnöke szerint az ellenzék minden intézkedést megszüntetne

Belföld
  • 2017.03.29. - 20:35

Kövér László szerint, ha a Fidesz-KDNP pártszövetség elveszítené a 2018-as parlamenti választásokat, mindazt, amit eddig felépített, "le fogják nullázni", a szavazóknak ezt mérlegelve kell dönteniük.

kövér576
Reklám