Magyarország a visegrádi országcsoport tagjaként a jövőben is stratégiai partnerként tekint Egyiptomra - jelentette ki a közel-keleti állam törvényhozásának elnökével folytatott csütörtöki budapesti megbeszélése után Kövér László házelnök.

A házelnök egyiptomi kollégájával egyeztetett
Magyarország a visegrádi országcsoport tagjaként a jövőben is stratégiai partnerként tekint Egyiptomra - jelentette ki a közel-keleti állam törvényhozásának elnökével folytatott csütörtöki budapesti megbeszélése után Kövér László házelnök.


Ennyi év után is meglepetéseket hordoz az űrszonda teljesítménye
Nem mindenkinek jön be a parttalan támogatás