Kövér László: Az új hatalmasok megsemmisítenék az emberek identitását

„Az identitás nélküli ember az új eszménykép”

Belföld
  • 2017.12.15. - 10:49

Napjaink "új hatalmasai" helyrehozhatatlanul meg akarják semmisíteni az emberek identitását, annak hiányában ugyanis senki nem képes megvédeni az érdekeit, így könnyebben alávethető és kifosztható - mondta Kövér László, az Országgyűlés elnöke pénteken, az Országház épületében tartott, Halálra ítélve - papi sorsok '56 után című konferencián.

egyházi méltóságok-HR
Brenner János boldoggá avatási szertartása május 1-jén Szombathelyen lesz. 
Reklám