Úgy tekintünk az önkormányzatokra, mint az állami szervezet azon részére, amelynek partnerként kell együttműködnie a mindenkori kormánnyal a kölcsönös kötelezettség- és felelősségvállalások jegyében - jelentette ki az Országgyűlés elnöke a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Nyírcsaholyban.




