Debrecen elutasítja a kötelező betelepítési kvótát, és még a gondolatát is annak, hogy Brüsszel szándékai következtében újranyissák a helyi menekülttábort - jelentette ki a város polgármestere az egykori, menekülteket befogadó állomás előtt szerdán tartott sajtótájékoztatón.




