Növényvédelmi felügyelőként dolgozott a röszkei átkelőnél az a hat kormánytisztviselő, akiket korrupció gyanújával vettek őrizetbe - tájékoztatott a Csongrád Megyei Főügyészség szóvivője.

Őrizetben a gyanúsítottak
Növényvédelmi felügyelőként dolgozott a röszkei átkelőnél az a hat kormánytisztviselő, akiket korrupció gyanújával vettek őrizetbe - tájékoztatott a Csongrád Megyei Főügyészség szóvivője.

