Kontrát Károly: másfélszeresre nőtt a fogvatartottak száma

Az elmúlt években többször szigorítani kellett a büntető törvénykönyvet

Belföld
  • 2015.08.29. - 12:28

Másfélszeresére nőtt a fogvatartottak száma a büntetés-végrehajtási intézetekben 2008-hoz képest - mondta Kontrát Károly, a Belügyminisztérium parlamenti államtitkára szombati budapesti sajtótájékoztatóján.

börtön lead
Reklám