Klebelsberg Központ: A partnerközpontúság és az esélyegyenlőség megteremtése a cél

Mintegy százezer informatikai eszközt kapnak iskolák

Belföld
  • 2018.08.09. - 14:27

A partnerközpontúság és az esélyegyenlőség megteremtése a Klebelsberg Központ új elnökének célja.

1 / 3
hajnal_gabriella_3.jpg
maruzsa-klik576
 Fontos célként jelölte meg, hogy jövőre minden ötödikes kezébe tablet kerüljön, és megtanítsák nekik a használatát.
Reklám