Kétszer Fidesz, csak ez a biztos - mondta a Facebook-oldalára szombaton délután kitett videóban Orbán Viktor miniszterelnök.
Ezzel arra utalt, hogy mind egyéni jelöltre, mind pártlistára adott voksukkal a Fideszt támogassák a szimpatizánsok. A videóban Budapest Pestszentlőrinc városrészében Kucsák lászló képviselőjelölttel együtt vitt el a pártelnök-miniszterelnök egy, a választónak általa írt levelet.
"Fontos, hogy személyesen tudjam átadni; Magyarország sorsa lehet, hogy az ő egy szavazatán fordul meg" - jegyezte meg Orbán Viktor.



