Jobbik: Nincs kilépési hullám

Jakab Péter szerint természetes, hogy a tisztújítás után nem mindenki veszi tudomásul a többség döntését

Belföld
  • 2018.06.12. - 09:19

Nem igaz, hogy kilépési hullám sújtaná a Jobbikot - mondta Jakab Péter, az ellenzéki párt szóvivője kedden reggel.

A szóvivő természetes folyamatnak nevezte, hogy a tisztújítás után nem mindenki veszi tudomásul a többség döntését, és inkább elhagyja a pártot. Ugyanakkor vannak belépések is: a tisztújítás után másfélszer annyian léptek be a Jobbikba, mint ahányan elhagyták azt - fűzte hozzá az M1 aktuális csatornán.

Jakab Péter úgy fogalmazott, a Jobbik nemhogy nem szakad, de még lemorzsolódás sincs. "Továbbra is azt mondjuk, hogy a Jobbiknak a nemzet egészét kell képviselnie: azt is, aki jobboldali, azt is, aki baloldali" - hangsúlyozta a szóvivő.

Reklám