"Brüsszelben az a nóta járja, hogy a migráció jó dolog, és azt támogatni kell, mi magyarok ezt egészen másképp gondoljuk" - emeli ki a miniszterelnök csütörtök este közzé tett Facebook videójában, amely alább megtekinthető:
Orbán Viktor a Facebook-on üzent a pénteki miniszterelnöki csúcs előtt + VIDEÓ
"Brüsszelben az a nóta járja, hogy a migráció jó dolog, és azt támogatni kell, mi magyarok ezt egészen másképp gondoljuk" - emeli ki a miniszterelnök csütörtök este közzé tett Facebook videójában, amely alább megtekinthető:
