Ismét lesz Békemenet

„Mutassuk meg, hogy vagyunk egy páran!”

Belföld
  • 2018.02.26. - 18:35

Ismét lesz Békemenet március idusán - jelentette be Bayer Zsolt publicista.

Reményt kaptak, elhiszik, hogy erősek lettek és a mi álmunk szertefoszlott. Mutassuk meg, hogy vagyunk egy páran! – ezekkel a szavakkal hirdette meg Bayer Zsolt a következő békemenetet, amely március 15-én lesz.

A tervek szerint délben kezdődik a gyülekezés Budán, a Bem szobornál, majd az egybegyűltek majd átvonulnak a Kossuth térre, ahol közösen hallgatják meg Orbán Viktor ünnepi beszédét, tudatta a Magyar Idők, amely idézi Bencsik Andrást is, aki azt mondta: 2012-ben is ez volt a válasz, hinnünk kell a szeretet és az összefogás erejében. Amit létrehoztunk, meg kell védeni, figyelmeztet Bencsik.

Reklám