Nyolcadik alkalommal hirdette meg a Békemenetet a magyar szabadság és a kormány politikája melletti kiállás jegyében a Civil Összefogás Fórum (CÖF). A mai rendezvényen a korábbiakhoz hasonlóan több százezer embert vett részt.


(Origo, MTI nyomán)
A tömeg megtöltötte a Margit-hidat és a Szent István-körutat - Két kilométer hosszú a felvonulás - Több százezren vettek részt a rendezvényen+GALÉRIA
Nyolcadik alkalommal hirdette meg a Békemenetet a magyar szabadság és a kormány politikája melletti kiállás jegyében a Civil Összefogás Fórum (CÖF). A mai rendezvényen a korábbiakhoz hasonlóan több százezer embert vett részt.


(Origo, MTI nyomán)

Zajlanak a háttértárgyalások