Hazatértek a macedón-görög határon szolgálatot teljesítő magyar rendőrök

A kontingens egy hónapot töltött külföldön

Belföld
  • 2016.04.16. - 21:02

Hazatért az a 20 rendőr, akik a macedón-görög határon teljesítettek szolgálatot - tette közzé honlapján a rendőrség szombat este.

A közlemény szerint a magyar rendőri kontingens egy hónapot töltött külföldön a macedón hatóságokkal közös műveletben.

A magyar rendőrök saját felszereléssel, hőkamerával felszerelt szolgálati gépjárművekkel, terepjárókkal és kézi hőkamerákkal is segítettek a határszakasz védelméb

Reklám