Határvadászok elhelyezésére szolgáló épületegyüttest adtak át Győrben

Pintér Sándor: A rendőrség fejlődése az ország biztonságának záloga

Belföld
  • 2018.04.05. - 14:28

Átadták a Készenléti Rendőrség nyugat-magyarországi határrendészeti igazgatósága győri határvadász bevetési osztályának és a Nemzeti Nyomozó Iroda győri bűnüldözési osztályának elhelyezésére szolgáló épületegyüttest csütörtökön Győrben.

győr rendőrség
Az ünnepségen részt vett Németh Szilárd (Fidesz), az Országgyűlés honvédelmi és rendészeti bizottságának elnöke, valamint más politikusok és közéleti szereplők.
Reklám