A Demokratikus Koalíció (DK) készen áll arra, hogy tisztességgel, becsülettel, a többség nevében és felhatalmazásában kormányozza Magyarországot - jelentette ki Gyurcsány Ferenc, az ellenzéki párt elnöke szombaton, Budapesten tartott évértékelő beszédében. Gyurcsány Ferenc kijelentette, hogy a DK nem fog együttműködni a Jobbikkal, mert "a rossz rendszer nem cserélhető fel egy még rosszabbal".




