Gyergyószentmiklósi gyerekeket látogatott meg Herczegh Anita Zánkán

Az erdélyi fiatalok az Erzsébet-program keretében táboroznak a Balaton partján

Belföld
  • 2017.07.04. - 21:20

A Dévai Szent Ferenc Alapítvány gyergyószentmiklósi Szent Anna gyermekotthonából érkezett gyermekeket látogatta meg a köztársasági elnök felesége kedden a zánkai Erzsébet Üdülőközpont és Táborban.

herczeg anita
Reklám