Gyászol az ország

Félárbócra eresztették a nemzeti lobogót a Parlament előtt és az EP előtt is+GALÉRIA

Belföld
  • 2017.01.23. - 08:04

Felvonták, majd félárbócra eresztették a nemzeti lobogót a veronai buszbaleset áldozataiért elrendelt nemzeti gyásznapon, hétfő reggel az Országház előtt. 

1 / 9

nemzetigyász
Félárbócra eresztették a magyar zászlót az Európai Parlament előtt

Az Európai Parlament előtt félárbócra eresztették hétfőn a magyar zászlót a veronai buszbaleset áldozataira emlékezve. Az uniós parlament - a Magyarországon elrendelt nemzeti gyásznaphoz kapcsolódóan - így emlékezik meg a veronai buszbaleset áldozatairól.


Reklám