Fidesz: kilencvenötezer egészségügyi dolgozó kapott béremelést

Szél Bernadett szerint összeomlóban az egészségügy

Belföld
  • 2015.08.29. - 16:13

Az elmúlt években 95 ezer egészségügyi dolgozó kapott béremelést, július elsejétől újabb emelés lépett életbe, az orvosok és szakdolgozók mozgóbére emelkedett - reagált a Fidesz-frakció az LMP-s Szél Bernadett szombati tájékoztatójára. 

egészségügy 20150512
Reklám