Az elmúlt években 95 ezer egészségügyi dolgozó kapott béremelést, július elsejétől újabb emelés lépett életbe, az orvosok és szakdolgozók mozgóbére emelkedett - reagált a Fidesz-frakció az LMP-s Szél Bernadett szombati tájékoztatójára.

Szél Bernadett szerint összeomlóban az egészségügy
Az elmúlt években 95 ezer egészségügyi dolgozó kapott béremelést, július elsejétől újabb emelés lépett életbe, az orvosok és szakdolgozók mozgóbére emelkedett - reagált a Fidesz-frakció az LMP-s Szél Bernadett szombati tájékoztatójára.

Ne legyen magányos játék a szépkor sem
Az Északi Járműjavító területén van erre lehetőség

Bár nem a legpraktikusabb módszer lenne
A Külügyminisztérium megkezdi a külképviselet-vezetői kar megújítását