A Fidesz-frakció szerint az ellenzék sem vette komolyan a saját maga kezdeményezte szerdai rendkívüli parlamenti ülést, csak olcsó politikai színjátékot akart.

Azt írták, az ellenzék olyannyira nem vette komolyan a kezdeményezést, hogy a saját sorain belül sem biztosította a határozatképességet, hiszen az ellenzéki képviselők kevesebb mint a fele volt jelen az ülésen.
Ebből is látszik, hogy saját kezdeményezésüket ők maguk sem vették komolyan - írták.



