Fidesz: Az ellenzék sem vette komolyan a maga kezdeményezte parlamenti ülést

Határozatképtelen volt az Országgyűlés

Belföld
  • 2018.03.21. - 16:05

A Fidesz-frakció szerint az ellenzék sem vette komolyan a saját maga kezdeményezte szerdai rendkívüli parlamenti ülést, csak olcsó politikai színjátékot akart.

ogy
Fotó: Ficsor Márton/Magyar Hírlap
A nagyobbik kormánypárt országgyűlési képviselőcsoportja közleményében arra reagált, hogy a több témában összehívott ülésen határozatképtelenség miatt csak a napirend előtti felszólalások hangzottak el.

Azt írták, az ellenzék olyannyira nem vette komolyan a kezdeményezést, hogy a saját sorain belül sem biztosította a határozatképességet, hiszen az ellenzéki képviselők kevesebb mint a fele volt jelen az ülésen.
Ebből is látszik, hogy saját kezdeményezésüket ők maguk sem vették komolyan - írták.

Reklám