Egyre több a korrupciógyanús ügy a Jobbik körül, és a politikusaik sorra azzal buknak le, hogy ők maguk hordják szét a közpénzt – közölte tegnap a Fidesz.
„A napokban derült fény arra, hogy a Jobbik nyolctagú elnökségéből hét a saját rokonával szerződött tanácsadásra, köztük Volner is, aki a saját családtagjának fizetett havi félmilliót tanácsadásért és további havi nyolcvanötezer forintot titkárnői feladatokért” – mutatott rá a Fidesz, hozzáfűzve, Vona Gábor, a Jobbik elnöke ugyancsak a saját családtagjainak csorgatott közpénzekből megbízást. A Fidesz szerint a Jobbik polgármesterei is sorra buknak le, Ózd vezetője a saját önkormányzatától vett fel gátlástalanul megbízási díjakat, míg Tapolca első embere a végzettségéről hazudott. Emellett a Jobbik adós a válasszal Kovács Béla ügyében, amely a kormánypárt szerint Európa egyik legnagyobb korrupciós botránya.



