Budapest XII. kerületében, a kormányhivatal épülete mellett osztottak ki kétszáz adag meleg ételt rászoruló családoknak és hajléktalanoknak a Katolikus Karitász önkéntesei, az eseményen részt vett Tampu-Ababei József rákoshegyi plébános, Dunai Mónika fideszes képviselő és Riz Levente polgármester is.

Az akció keretében a nehéz helyzetben lévő rákosmenteiek fenyőfát is kaptak. Az ünnep közeledtével a segélyszervezet számos kezdeményezéssel igyekszik megkönnyíteni az adventi időszakot a nincstelenek, különösen is a nehéz sorsú családok számára.



