Feljelentették az asszonyverő Juhász Pétert

A Fővárosi Főügyészség szerint magánszemély tett feljelentést

Belföld
  • 2018.02.15. - 12:00

Feljelentés érkezett az ügyészséghez Juhász Péter, az Együtt elnökének sajtóban megjelent állítólagos bántalmazási ügye miatt.  

A Fővárosi Főügyészségazt közölte, egy magánszemély tett feljelentést az ügyben a Budapesti V. és XIII. kerületi ügyészségre. 
Mivel a feljelentés adatai alapján a nyomozás elrendelése vagy a feljelentés elutasítása kérdésében nem lehetett megnyugtatóan állást foglalni, a kerületi ügyészség a feljelentés kiegészítését rendelte el, és annak teljesítésével a Budapesti Rendőr-főkapitányságot bízta meg - közölték. 
Hozzátették, a feljelentéskiegészítés határideje 15 nap, ami indokolt esetben további 15 nappal meghosszabbítható.

Reklám