Fejlődési pályán a főváros

Riz Levente a Mélymagyarban: Legyen újra villamos a Rákóczi úton +VIDEÓ

Belföld
  • 2016.01.22. - 21:00

A főpolgármester és a kormány is teszi a dolgát, végre jó irányba tartanak az egyeztetések – fogalmazott az Echo Televízióban Riz Levente rákosmentei polgármester, a főváros városfejlesztési bizottságának fideszes elnöke. Szerinte hamarosan formailag is létrejöhet a megegyezés az elővárosi közlekedésről.

riz levente mélymagyar lread
Reklám