Február 20-án érkezik az egészségügyi szakdolgozók előrehozott 8 százalékos illetményemelése – tudatta közleményében az Emberi Erőforrások Minisztériumának egészségügyi államtitkársága.

A novemberre tervezett emelést a dolgozók már január elsejétől megkapják, február 20-án érkezik a pénz a számlákra
Február 20-án érkezik az egészségügyi szakdolgozók előrehozott 8 százalékos illetményemelése – tudatta közleményében az Emberi Erőforrások Minisztériumának egészségügyi államtitkársága.

