Szeptembertől ezer új hallgatóval háromezerre bővül a Debreceni Egyetemen tanuló külföldiek száma - közölte az intézmény nemzetközi oktatást koordináló központjának igazgatója hétfőn az M1 aktuális csatornán.

Hetvenkét országból érkeznek a hallgatók
Szeptembertől ezer új hallgatóval háromezerre bővül a Debreceni Egyetemen tanuló külföldiek száma - közölte az intézmény nemzetközi oktatást koordináló központjának igazgatója hétfőn az M1 aktuális csatornán.

