Folytatódik a telepeken és a szegregátumokban élő, hátrányos helyzetű emberek felzárkózása érdekében indított kormányzati program - közölte az Emberi Erőforrások Minisztériumának (Emmi) társadalmi felzárkózásért felelős helyettes államtitkára kedden a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Ibrányban, a helyi telepprogram zárórendezvényén.




