Elmarasztalta a Fidesz plakátjait leragasztó MSZP-s polgármestert az NVB

A Nemzeti Választási Bizottság 1 millió 35 ezer forintos bírságot szabott ki a XX. kerületi önkormányzatra

Belföld
  • 2018.03.13. - 20:55

A Nemzeti Választási Bizottság (NVB) szerint a kispesti önkormányzat és a polgármester több jogszabályt is megsértett azzal, hogy - egy helyi rendeletre hivatkozva - leragasztotta az egyik jelölő párt plakátjait. A testület keddi, nem jogerős másodfokú határozatával megváltoztatta az első fokú választási bizottság ezzel ellentétes határozatát és bírságot is kiszabott.

gajda
Reklám