Elindult hétfő reggel Budapestről a második magyar rendőrkontingens Szlovéniába, ahol az illegális bevándorlással kapcsolatos feladatokat lát majd el. Bakondi György miniszterelnök főtanácsadó elmondta, hogy idén 1,5 millió illegális migráns érkezett Európába, 400 ezren Magyarországon keresztül.




