Gyalázatos eljárásnak, egyoldalúnak, megalapozatlannak nevezte az OLAF jelentését hétfőn este Demszky Gábor egykori főpolgármester a Budai Liberális Klubban a négyes metró beruházás kapcsán tartott beszámolójában.

Félrefordításra és egyéb hibákra, tévedésekre gyanakszik a volt főpolgármester
Gyalázatos eljárásnak, egyoldalúnak, megalapozatlannak nevezte az OLAF jelentését hétfőn este Demszky Gábor egykori főpolgármester a Budai Liberális Klubban a négyes metró beruházás kapcsán tartott beszámolójában.


Ilyenre még nem volt még példa az EU történetében
Az amerikai kormány minden eszközt rendelkezésre bocsát