Demeter Márta kilép az MSZP frakciójából

A párt sajnálattal értesült a képviselő döntéséről

Belföld
  • 2017.01.31. - 18:03

 Az MSZP kedden értesült róla, hogy parlamenti képviselőcsoportjuk tagja, Demeter Márta kilép a frakcióból.

Az ellenzéki párt keddi, MTI-hez eljuttatott közleményében azt írta, sajnálattal értesültek a kilépésről, ugyanakkor emlékeztették a képviselőnőt, hogy parlamenti mandátumát az MSZP szavazóitól kapta, ezért vissza kell adnia képviselői helyét, hogy azt továbbra is egy MSZP-s politikus tölthesse be. A párt reméli, hogy Demeter Márta megfontolja ezt a körülményt "és tiszteli annyira a választók akaratát, hogy a tőlük kapott felelősségteljes megbízatással együtt a parlamenti mandátumáról is lemond".

Reklám