„Kifelé a papokkal az iskolákból!", „Orbán egy g..i", „Balog mondjon le" feliratú táblák és egy óriási EU-zászló alatt gyülekeztek tegnap a Független Diákparlament (FD) által szervezett, „Váltsunk rendszert közösen az oktatásban" elnevezésű demonstráció résztvevői a Deák Ferenc téren, innen vonultak rendőri biztosítással a parlament elé.

Több felszólaló is arra buzdított mindenkit, hogy vegyen részt az parlamenti választáson.



