Centrumkórház lesz az Egyesített Szent István és Szent László Kórház

Az intézmény 188 milliárdból újul meg

Belföld
  • 2017.10.10. - 14:39

A  fővárosi egészségügyi ellátórendszer fejlesztésén belül centrumkórházi szerepet szánnak az Egyesített Szent István és Szent László Kórház és Rendelőintézetnek - jelentette be Ónodi-Szűcs Zoltán egészségügyért felelős államtitkár az intézményben tartott sajtótájékoztatón kedden.

centrumkórház
Az Egyesített Szent István és Szent László Kórház és Rendelőintézet évente ötvenezer fekvőbeteget és csaknem ötszázezer járóbeteget lát el. Több szakmában a közép-magyarországi régió legmagasabb szintű ellátását nyújtja, így a fertőző betegségek, az égésplasztika, a gyermek- és felnőtt-őssejttranszplantáció, valamint az onkológia területén..
Reklám