Büntetés helyett együttműködésre törekszik a fogyasztóvédelem

Koszorús László: Tapasztalható némi javulás

Belföld
  • 2015.07.16. - 19:27

„Barátságos hatóság” kíván lenni a fogyasztóvédelem - mondta Koszorús László, a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium fogyasztóvédelemért felelős helyettes államtitkára.

koszorús lászló lead
Reklám