„Budapest őrzi azok emlékét, akik emberek maradtak az embertelenségben”

A holokauszt áldozataira és Ádám László embermentő szalézi szerzetesre emlékeztek

Belföld
  • 2018.04.15. - 18:08

Budapest őrzi azoknak a hősöknek az emlékét, akik emberek tudtak maradni az embertelenségben és a remény hordozói voltak a kétségbeesés idején - mondta Szalay-Bobrovniczky Alexandra főpolgármester-helyettes vasárnap Budapesten, a Holokauszt magyarországi áldozatainak emléknapja alkalmából tartott megemlékezésen. 

szalay bobrovniczky
Reklám