Benyújtotta lemondását MSZP elnöksége

Molnár Gyula közölte, tudomásul vették a választói akaratot

Belföld
  • 2018.04.09. - 00:24

Benyújtotta lemondását az MSZP elnöksége - jelentette be az ellenzéki párt elnöke az országgyűlési választás eredményének ismeretében hétfőn. Molnár Gyula közölte, tudomásul vették a választói akaratot és felelősnek tartják magukat a kialakult helyzetérért.

molnár gyula eredményváró
.
Reklám