Be nem jelentett demonstrációba kezdtek hétfőn hajnalban a taxisok, akik mintegy 100-120 gépkocsival lezárták a Bajcsy-Zsilinszky utat és a Deák Ferenc téret. A taxisok hangsúlyozták: nem politika célú demonstrációt tartanak, hanem az Uber közösségi sofőrszolgáltatás ellen tiltakoznak. Délelőtt ötfős küldöttségüket fogadta Tarlós István főpolgármester, de megállapodás nem született, így folytatódnak a tiltakozások. Délután egy időre lezárták a Bajcsy-Zsilinszky utat is.

Kedves Olvasóink - cikkünket folyamatosan frissítjükBe nem jelentett demonstrációt tartanak a taxisokAz Uber ellen...



