Tízezrek vertek tanyát a Keleti pályaudvarnál, majd vonultak tovább a migránsáradat csúcsán. A törvényeinket nem tisztelő tömeget leginkább Soros-féle szervezetek segítették. Csak 2015-ben négyszázezernél több határsértőt regisztrált hazánk.

Hegedüs Róbert fotóriportja
Tízezrek vertek tanyát a Keleti pályaudvarnál, majd vonultak tovább a migránsáradat csúcsán. A törvényeinket nem tisztelő tömeget leginkább Soros-féle szervezetek segítették. Csak 2015-ben négyszázezernél több határsértőt regisztrált hazánk.


Nem mintha Amerika hagyna egy ilyen lépést...
Ilyenre még nem volt még példa az EU történetében