Bántalmazta egykori élettársát Juhász Péter

A bírósági periratok szerint az Együtt elnöke begyógyszerezte és lakásába zárta a nőt

Belföld
  • 2018.02.10. - 09:33

A Bors információi szerint a politikus egykori élettársa azután fordult a bírósághoz, hogy Juhász, miután megromlott a kapcsolatuk, napokra a lakásába zárta a nőt, nyugtatókat adott neki, és tettlegesen is bántalmazta.

Juhász Péter 2016 szeptemberében jelentette be a Facebookon, hogy a folyamatos politikai csatározások felőrölték kapcsolatát három gyermeke anyjával, így különválnak. A pár kapcsolata olyannyira megromlott, hogy már szóba sem álltak egymással, a nő és a gyerekek külföldre költöztek, majd 2016 végén hazalátogattak. Ekkor történt, hogy Juhász bezárta a nőt annak lakásába, hogy „megbeszéljék az életüket”, nyugtatókat adott neki, majd amikor egykori élettársa nem akarta megmutatni neki a telefonját, illetve nem volt hajlandó elszámolni azzal, hogy mivel töltötte az idejét, tettlegesen is bántalmazta. A bántalmazott nő a történtek után bírósághoz fordult.

Juhász Péter Facebook-oldalán tagadta, hogy bántalmazta volna volt élettársát, és sajtóperrel fenyegetőzik.

Reklám