Az idei évtől három évig nem esnek tanfelügyelet hatálya alá a minősített pedagógusok - jelentette be Balog Zoltán, az emberi erőforrások minisztere az Országjárás az oktatásról elnevezésű programsorozat első fórumán Miskolcon.

A miniszter Miskolcon egyeztetett a pedagógusok követeléseiről
Az idei évtől három évig nem esnek tanfelügyelet hatálya alá a minősített pedagógusok - jelentette be Balog Zoltán, az emberi erőforrások minisztere az Országjárás az oktatásról elnevezésű programsorozat első fórumán Miskolcon.


Nem mindenkinek jön be a parttalan támogatás
Bár nem a legpraktikusabb módszer lenne