Szükség van azokra a vitákra, amelyekben a partnerek egyenrangú félként tekintenek egymásra - mondta Balog Zoltán, az emberi erőforrások minisztere a Fiatalok Német-Magyar Fórumának 6. éves közgyűlésén, kedd este Budapesten.

A miniszter a Fiatalok Német-Magyar Fórumának 6. éves közgyűlésén tartott beszédet
Szükség van azokra a vitákra, amelyekben a partnerek egyenrangú félként tekintenek egymásra - mondta Balog Zoltán, az emberi erőforrások minisztere a Fiatalok Német-Magyar Fórumának 6. éves közgyűlésén, kedd este Budapesten.

