Balog Zoltán: Szükség van arra, hogy egyenrangú félként tekintsünk egymásra

A miniszter a Fiatalok Német-Magyar Fórumának 6. éves közgyűlésén tartott beszédet

Belföld
  • 2016.10.25. - 19:19

Szükség van azokra a vitákra, amelyekben a partnerek egyenrangú félként tekintenek egymásra - mondta Balog Zoltán, az emberi erőforrások minisztere a Fiatalok Német-Magyar Fórumának 6. éves közgyűlésén, kedd este Budapesten.

balog
Matthias Rössler kitért arra is, hogy noha Európa új kihívások előtt áll és komoly véleménykülönbségek vannak az európai országok között, bízik abban, hogy a problémákat sikerül majd közösen megoldani.
Reklám